Haber Merkezi

Haberler

08.01.20 @ 09:01 < Geri Dön

Xnovate Fellows: İnovasyon Liderliği Fellowship Programı 1.modül tamamlandı

Xnovate Fellows: #İnovasyonLiderliği Fellowship Programı’nda 3 gün süren 1. modül için 12 fellow adayımızla bir aradaydık. TTGV Genel Sekreter Danışmanımız ve Program Dekanımız Yücel Telçeken’in açış konuşması ile başladığımız ilk #eğitim gününde Eğitmen Itir Erhart’tan Sokrates’in öğretisinin özüne odaklanarak kendini tanıma ve zihnini keşfetme yöntemlerini dinledik, Eğitmen Ayşe Topçu eşliğinde değişime uyumlanabilmeyi konuştuk.
2. gün TTGV Genel Sekreterimiz Dr. A. Mete Çakmakcı da bizimleydi. Kendisiyle gerçekleştirdiğimiz sohbette hem #XnovateFellows’u konuştuk ve hem de iş dünyasında edindiği kişisel tecrübeleri dinleme fırsatı yakaladık. Sohbetin üzerine hep birlikte kısa bir orman yürüyüşü yaptıktan sonra Erdem Aksakal ile başarılı #sosyal ilişkiler için doğal biçimde #iletişim kurabilme ve iyi bir dinleyici olabilme üzerine keyifli bir eğitim geçirdik.
Son eğitim gününde Tiyatro Oyuncusu Sarp Aydınoğlu’nun eğitmenliğinde toplu olarak hareket edebilme ve alışılagelmişin dışında düşünebilme üzerine #doğaçlama ve #sahne atölyeleri yaptık. Birbirimizden öğrendiğimiz, bağlarımızı güçlendirdiğimiz ve evlerimize yeni kazanımlarla döndüğümüz ilk modülü keyifle tamamladık.