Haber Merkezi

Haberler

11.11.19 @ 01:11 < Geri Dön

TTGV Ailesinden bir kariyer haberi: Sibel Soyak Eşder Genç Başarı Eğitim Vakfı’nda Lise Programları Koordinatörü olarak göreve başladı

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı olarak,  “Teknoloji Üreten Bir Türkiye” vizyonunu destekleyecek katma değerli iş, süreç ve ürünler için referans ve kapasite oluşturma faaliyetlerini nitelikli ekibimiz ile tasarlıyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz. Bizler her geçen gün teknolojinin gelişimi ve ekosistemin zenginleşmesi için çalışırken, kariyer hayatlarının bir bölümünde de olsa aynı amaç uğruna bir arada olduğumuz çalışma arkadaşlarımızın da profesyonel hayatlarındaki gelişmeleri yakından takip etmeye gayret ediyor; TTGV’de edindikleri deneyimleri içselleştirerek, en iyi şekilde kariyerlerini şekillendirdiklerine inanıyor ve onların başarılarıyla daha da güçleniyoruz.

Sibel Soyak Eşder, 1993 yılında ODTÜ Kimya Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Concordia Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamladı. Türkiye, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya'daki yerel ve uluslararası şirketler için Ar-Ge, kalite kontrol, satış sonrası hizmetler, iş geliştirme, proje yönetimi, pazarlama, eğitim dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, 20 yıl içinde iş hayatına ilişkin farklı alanlarda deneyimin ardından TTGV ailesinde yaklaşık 4 yıl boyunca farklı zamanlarda çeşitli projelerde ve pozisyonlarda görev aldı. 2019 Eylül ayı itibariyle ise Genç Başarı Eğitim Vakfı’nda Lise Programları Koordinatörü olarak yeni görevine başlayan Eşder’e başarılarının devamını dileriz.