Haber Merkezi

Haberler

11.11.19 @ 01:11 < Geri Dön

TTGV Ailesi büyüyor!

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı olarak “Teknoloji Üreten Bir Türkiye” vizyonunu destekleyecek katma değerli iş, süreç ve ürünler için referans ve kapasite oluşturma faaliyetlerini, nitelikli ekibimiz ile tasarlıyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz. Her geçen gün gelişen teknoloji ve ekosistemin zenginleşmesi için çalışan ekibimize aramıza yeni katılan profesyoneller ile daha da büyüyor ve güçleniyoruz.

İrem Gürses, 2015 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünden Finans Uzmanlığı alarak mezun oldu. Aynı yıl Garanti BBVA’nın Başkent Kurumsal Şubesi’nde Portföy Yetkilisi olarak profesyonel hayatına başladı. 2018 yılı Mart ayında Kurumsal Bankacılıktan ayrılarak, ACT Venture, 500 Startups ve Techstars’dan yatırım almış App Samurai Inc. şirketinde Customer Success Specialist olarak Dijital Pazarlama alanına geçiş yaparak girişimcilik ekosistemine giriş yapmış oldu. Burada Dijital pazarlama konusunda kendini geliştirirken ayrıca firma içinde geliştirilen Interceptd ürününde de aktif rol alarak SaaS konusunda kendini geliştirdi. Ekim ayından itibaren HIT Programı kapsamında Uzman Yardımcısı olarak TTGV ailesine katıldı.

Kaan Atalay, 2017 yılında Başkent Üniversitesi Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümünden mezun oldu.  Başkent Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi alanında yüksek lisans çalışmalarına devam ediyor. Yapay Zeka ile Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları üzerinde uzmanlaşmayı planlıyor. 2017 yılında Başkent Üniversitesi Bilgi, İnovasyon ve Teknoloji Transfer Ofisi’nde (BİTTO) Uzman Yardımcı olarak göreve başladı. Görevi sırasında Üniversite – Sanayi İşbirliği Uzmanı ve Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Danışmanlığı yaptı. Ekim ayından itibaren İdeaport programı kapsamında Uzman Yardımcısı olarak TTGV ailesine katıldı.

Gamze Buse HIDIROĞLU 2015 yılında Başkent Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2017 yılında Başkent Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi üzerine yüksek lisansını tamamladı. 2015 yılından itibaren Başkent Üniversitesi Ekin Ön Kuluçka Merkezi’nde İş Geliştirme Uzmanı olarak girişimcilerin iş fikirlerini nitelikli iş planına dönüştürecekleri özgün, etkili ve uygulanabilir iş modelleri oluşturmalarına destek verdi.  Ekim ayından itibaren Xnovate programı kapsamında Uzman Yardımcısı olarak TTGV ailesine katıldı.