Haber Merkezi

Haberler

07.10.19 @ 03:10 < Geri Dön

250K Sağlık Teknolojilerinde Müşteri ve İş Geliştirme Programı eğitimleri devam ediyor

Sağlık sektöründe iş fikrini ya da girişimini TTGV ile güçlendirmek isteyen girişimcilere yönelik geliştirdiğimiz TTGV 250K Sağlık Teknolojilerinde Müşteri ve İş Geliştirme Programı eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor.

TTGV 250K; odaklandığı eğitim içerikleriyle özellikle girişimcilerin pazardaki problemlerinin ya da ihtiyacının sektör ve müşteri katkıları ile belirlenmesine aracı oluyor. Girişimcilerin ürün ya da pazara dair ilgili sorununu ele alıp çözmesine ve “müşteri geliştirme odaklı” sürdürülebilir ticari modeli keşfetmesine destek sağlanmayı hedefliyor.
Sağlık teknolojileri odağında müşteri geliştirme ve sürdürülebilir bir ticari model oluşturma üzerine verilen eğitimlerin ardından Prof. Dr. Cengizhan Öztürk öncülüğünde Türkiye’de sağlık teknolojileri girişimciliği ekosistemi üzerine konuştuk. Eğitim kapsamında ‘Türkiye’de sağlık teknolojileri alanı nasıl gelişiyor ve sağlık teknolojilerinde ürün geliştirirken sektöre dair bilinmesi gerekenler neler?’ sorularına yanıt aradık. 28 Eylül’de ise girişimciler ekosistemde hızlı büyümenin metodolojilerini öğrendiler. “Girişimciler için Dijital Büyüme Süreci” sunumuyla Muhammed Tüfekyapan growth hacking yöntemleri ve lead generation üzerine hem teknik hem teorik bilgiler verdi

Program kapsamındaki eğitimlerden ve diğer faaliyetlerden haberdar olmak için: https://hit.ttgv.org.tr/tr/250k